سلام فرامرز حدادی هستم دوست دارم داستان زندگی موتعریف کنم

گوشی موبایل سامسونگ  ,محصولات شیائومی  ,خريد پرفكت مانى  ,خیریه سگال  ,بازی اندروید  ,خرید از بانه  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,ویبره  ,خرید دامنه  ,اخبار روز  ,

بنگاه خرید و فروش بک لینک

حرفهاي نگفته. ؟

صفحه اصلی | آرشیو مطالب | تماس با من | پروفایل

درباره وب

ب سلام فرامرز هستم بخاطره نميتونستم حرفهاي دلم بزنم وبلاگ وساختم تاهرحرفي راحت بزنم و داستان زندگي ام ازسن چهارسالگي تا چهل سالگي ام

نويسندگان

موضوعات وب

معرفي خودم ووبلاگم

داستان زندگي از سن.شيش.سالگي تا چهل سالگي ام فرامرز،

لینک دوستان

فروشگاه پوشاك هات شيپر

سایت دوستان

ایران پاتوق

خاطره. از.سن.چهار، سالگي.

فرامرز هستم شيش سالمه وسالاول مهرماه بودوهمه جابوي مدرسه وبوي كتاب ودفتروگفشهاي نو.و.؟ خلاصه حتي ازداخل تلويزيون سياه وسفيدمونم كه يه لايه پلاستيكي نازكي كه ازسه قسمت رنگ بودروي صفحه ي تلوزيون سياه وسفيد مون ميچسپونديم چون مثل پرچم ايران سه رنگ بودبالاي برچسب آبي وصتش سبزوپايينشم سبزبودمثلارنگي شده.خلاصه يادقديمها واقعا بخير.روزاول مدرسه ما روبه صف پنچ رديفه ميكردند وما هم كه كلاس اولي بوديم رديف اول صف بوديم .ناظم مدرسه مي يومد بانخ سيگارلاي انگشت و يك دست ديگه اش چوبي كه سرچوبش هميشه خوني بود با بلنگوداد ميزدرديف اولياكلاس اولي ها حق ندارن سرود بخونن.بعدش بقيه شروع به خوندن سرودميكردن و.

موضوعات مرتبط: 

برچسب‌ها: خوش آمدين.، 

ادامه مطلب

تاريخ : ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۲:۳۰:۲۴ | نویسنده : فرامرز حدادي > | نظرات (0) نظرات (0)

معرفي خودم ووبلاگم

سلام فرامرز هستم ازاومدن به وبلاگ خودتون خوشهالم ؟

من بخاطرآدم درو

مثلا الکی.. .؟.!

داستان 12سال عشق بیهود ه به همین وبلاگ انتقال دادم.( عشق باطعم زهر )

داستان شیش سالگی ام تا سی ونوه س. .

,| ,فرامرز ,كه ,سالگي ,داستان ,فرامرز هستم ,سلام فرامرز ,تا چهل ,خودم ووبلاگم ,نظرات 0

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

behtime تقریرات نور امید- آرامش زندگی مدرسه صفایی یک تعمیرکار دستگاه تراش دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم كافي نت شتاب دیدار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب جدید حقوقی و فقهی سم ساس